Siyah Kot Nasıl Kombinlenir?

Hem modern görünmek hem de rahat etmek isteyenlerden iseniz; siyah kot pantolonlar mutlaka gardolabınızda olması gereken ürünlerin başında gelmelidir.

Siyah pantolon, birçok şey ile kolayca kombinlenebilen ve aynı zamanda farklı yerlerde doğru kombinler ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kıyafettir.

Ayrıca zaman geçse de sürekli moda trendler değişse de siyah pantolon modası hiçbir zaman geçmez. Bu sayede aldığınız bir ürünü bir kaç kereliğine değil; yıpranana kadar uzun süre kullanabilirsiniz.

Birçok farklı şekilde kombin yaparak rahatlık ile kullanabilen siyah kot pantolonlarla ilgili önemli püf noktaları aşağıda bulabilirsiniz:

1- Ofis ve benzeri yerlerde ciddi bir görünüm elde etmek isteyenler siyah kot pantolon üzerine klasik uyum sağlayacak olan beyaz şifon bir bluz ya da krem renk ince boğazlı triko tercih edebilirler.

Ofiste de rahatlığı elden bırakmak istemeyenler, mor bir triko kazak ile bu rahatlığı ve şıklığı elde edebilirler.

2- Hem rahatlığından hem de şıklığından ödün vermek istemeyen bayanların tercihi olan özellikle de sonbahar ve kış aylarında çok daha fazla ilgi gören siyah kot pantolonları arkadaş toplantılarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Böyle zamanlarda siyah kotun üstüne; tek omuz açık t-shirt ya da kalın askılı bol bir bluz tercih edebilirsiniz. Bu tercihlerinizde siyah ile uyumlu tüm renklerden faydalanabilirsiniz.

3- Siyah kot pantolon ile bir gece davetine de katılabilirsiniz. Bunun için siyah kotun üzerine beyaz ipek gömlek ya da bakır tonlarında payetli hoş bir bluz tercih ederek gayet şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Siyah kot pantolonunuz yüksek belli ise; dantelli göbeği açık dar kesim bir bluz ile kombin yapabilirsiniz. Böylece rahatlığınızdan ödün vermezken; siyahın şıklık ve zarafet katan ağırlığını da yakalamış olursunuz.

Yorum Yaz