Okul İçin Ayakkabı Önerileri

Okulların açılması ile beraber çocukların telaşı da başladı. Kırtasiye alışverişinden giyim kuşama kadar ihtiyaçları bulunan öğrenciler için ayakkabı da çok önemli. Gelin beraber her yaştan öğrenci için ayakkabı modellerine bakalım.

Miniklere Ayakkabılar

Gelişen ve değişen zaman koşulları ile kadınların çalışma hayatında aktif rol alması, küçüklerimize kreş kapılarını açtı. İşte küçüklere uygun ayakkabılar.

Spor Ayakkabılar

Her yaştan öğrencinin vazgeçilmezi olan spor ayakkabılar her zaman ilk tercihiniz olabilir. Özellikle koşup zıplamak konusunda dur durak bilmeyen oyun çağındaki öğrenciler için spor ayakkabı hem konfor hem görsellik sunuyor.

Günümüzde öğrencilerin büyük bir bölümünün spor ayakkabıları tercih ettiğini görüyoruz. Rahat ve şık görünümlü olduğundan diğer ayakkabı çeşitlerinden bir adım önde diyebiliriz. Favori okul ayakkabı önerimiz; Spor ayakkabılardır!

Kösele Ayakkabılar

Bu grup özellikle lise öğrencileri için çok tercih edilen ayakkabılardan. Düz ve özellikle siyah renkli ayakkabılar hem okul kurallarına uygun hem de çocukların büyüme döneminde spor ayakkabılardan klasik ayakkabılara geçişinde büyük rol oynar.

Erkek öğrenciler için son derece idealdir. Aşağıda yer alan görsellerde bayan öğrenciler için ayrıca örnekler eklenmiştir. Spor ve klasik tarzda tasarımları vardır.

Bot Modeli Ayakkabılar

Kış kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır derler, soğuk kış günlerinde çocukların ayaklarını ve içlerini ısıtacak bot modelleri hem sokaklarda hem vitrinlerde görücüye çıktı.

İşte özellikle küçükler için rengarenk bot modelleri öğrencilerin ayaklarına çok yakışacak. Okul için özellikle soğuk havalarda giyilebilecek en ideal ayakkabıların başında botlar gelmektedir.

Birbirinden farklı ve güzel tasarımları bulunmaktadır. Kahverengi ve siyah renk olarak en çok tercih edilenleridir. Günümüzde firmalar bu renklerle sınırlı kalmayıp, her zevke uygun botlar üretmektedirler. Mavisi, pembesi ve yeşili bunlara örnek gösterebiliriz.

Çizme Modelleri

Çizmeler özellikle lise ve daha üst tahsil grubunda bulunan öğrenciler için ideal ayakkabılar. Gelişip büyümekte olan çocuklarımızın tarzı da aynı ölçüde değişiyor.

Yetişkin olmaya adım adım yaklaşan lise öğrencileri bu çizmelere bayılacak. Özellikle kış aylarında çocuklarınızı yağmur ve çamurlardan koruyan çizmeler bir gereksinimdir!

Yorum Yaz