Lavanta Rengi Nasıl Kombinlenir

Kadınların vazgeçilmez renklerinden biri olan Mor renginin koyu tonlarından biri olan lavanta kıyafetlere kattığı farklı hava nedeniyle kombinlerde oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Çoğu renle uyum içerinde kullanılabilen lavanta renginin en uyumlu olduğu renkler fil dişi, krem, pudra, beyaz, mavi ve zeytuni yeşil gibi renklerdir.

Alt Giyimde Lavanta Rengi Kullanımı

Hemen hemen her kıyafette hoş bir hava yaratan bir renk olan lavanta rengi pantolon ve eteklerde ayrı bir şıklığın yakalanmasına fırsat yaratır.

Birer alt giyim ürünü olan etek veya pantolonda lavanta rengi tercihlerinde üzerine zeytuni yeşil bir bluz veya gömlek oldukça hoş bir görünüm yaratacaktır.

Kombini tamamlamak için ise zincirli orta büyüklükte bir çanta tercih edilebilir. Ayakkabı olarak ise yine lavanta ya da mavi tonlarında stiletto ayakkabı tercih edilebilir.

Lavanta rengi etekler genelde daha açık tonlarla kullanıldığında uyumlu ve hoş bir kombin oluşturur. Etek tercihinizle lavanta rengini kullandıysanız bunun modeline uygun pudra, pembe, beyaz renklerde bir bluz ya da gömlek tercih edilebilir.

Kalem etek tercihinizde lavanta rengini tercih ettiyseniz bunu siyah şifon bir gömlek ile tamamlayabilirsiniz.

Kombininizi de yine siyah bir çanta ve ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Lavanta rengi kloş eteklerde ise daha çok kapri kol bluzlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

Üst Giyimde Lavanta Rengi Kullanımı

İki parçalı kombin tercihlerinde üst kıyafetinizde yani gömlek, bluz ve ceketlerinizde de lavanta rengini tercih edebilirsiniz.

Lavanta rengi gömlek tercihlerinizde kullanmayı seviyorsanız bunu siyah, beyaz, pembe, pudra gibi renklerdeki dar paça pantolonlarla kombin yapabilirsiniz. Kazak tercihizi lavanta renginden yapmak istiyorsanız daha şık bir görünüm oluşturan çiçek desenli olanları seçebilirsiniz.

Tek Parça Kıyafette Lavanta Rengi Kullanımı

Tek parça kıyafetlerde lavanta rengi kullanımı koyu bir renk olmasından dolayı düz veya soluk kalabilir.

Tercihinizi lavanta renginden yana kullanmak istiyorsanız elbisenizi beyaz, pudra, mor gibi canlı renkleri kullanarak canlandırabilirsiniz.

Tulum tarzı kıyafetlerinizde de taşlı ve renkli uzun kolyelerle kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.

Yorum Yaz