Kolay Yapılabilen Çok Güzel Lise Saç Modelleri

Liseye giderken uygulayacağınız birbirinden güzel ve okula uygun saç modellerini yazımızda bulabilirsiniz. Kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu modellerin yapımları çok kolay ve eğlenceli.

Yarım Örgü Modeli

Örgü yıllardan beri moda olan bir saç modeli. Okula giderken uygulayacağınız bu model, size sade bir güzellik katacak. Yarım örgü modelini uygulamak için, saçınızın üst kısmından biraz parça almanız ve örmeniz yeterli.

Geri kalan saçlarınızı düzleştirici yardımıyla düzleştirin. Ucuna saçınızı tutturmanız için küçük bir lastik almayı unutmayın.

At Kuyruğu Modeli

Uzun dönemlerden beri her zaman moda olan at kuyruğu sayesinde, dikkatiniz ders esnasında hiç dağılmayacak. İyice tarayıp yukardan topladığınız saçınıza lastikle destek verin.

Kuyruğun iç kısmına lastik olan bölgeye tel toka takarak at kuyruğunu daha alımlı ve yüksek yapabilirsiniz.

At kuyruğu yaptığınızda, saçlarınız daha yoğun ve havalı duracak. İsterseniz maşayla biraz saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Ev Topuzu

Canınız o gün saçınızı yapmak istemiyorsa ev topuzu bunun için mükemmel bir öneri. Aynı zamanda çok doğal bir görüntü veren topuz , pratikliği sayesinde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir saç modeli.

Küt Saçlar

Saçınızın uzunluğundan sıkıldıysanız ve bakım yapmak için yeterli vaktiniz yoksa, saçlarınızı küt bir şekilde keserek onlara daha kolay bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Emin olun bakımsız bir saçtan daha hoş görüneceksiniz. Ayrıca kısa saça uygulama yapmak çok daha basit. Kolay bir fönle bütün günü kurtarabilirsiniz.

Yorum Yaz