Kolay Oje Desenleri Ve Renkleri

1. Renkli French Ojeler
İlk olarak istediğiniz renkte ojeyi tüm parmağınıza sürün. Ardından Küçük bantları tırnağınızın uç kısmı dışta kalacak şekilde yapıştırın ve siyah renk ojeyi uygulayın.

Her işlemi uygularken ojenin kuruduğunda emin olarak ilerleyin. Ya da son günlerde oldukça popüler olan dantel şeklindeki tırnak yapışkanlarından edinin ve tırnağınızın uç kısmına yapıştırın. Ardından tırnak taşlarıyla ojenizi süsleyebilirsiniz.

2. Gazete Ojeler

Tırnaklarınızı beyaz oje sürün ve kurutun. Gazete kağıtlarını küçük küçük kesin ve bir bardakta ılık su ayarlayın.

Gazete kâğıtlarını suda ıslatarak tırnağınıza yapıştırın ve yaklaşık 30 saniye bekleyin, yavaşça kâğıdı çektiğinizde şeklin çıktığını göreceksiniz.

3. Su Damlası Ojeler

Bir bardaktaki ılık suya istediğiniz renk ojelerden birkaç damla damlatın ve kürdan yardımıyla gelişi güzel karıştırın ardından parmağınızı sokun ve çıkardığınızda şeklin yapıştığını göreceksiniz. Fazlalıkları asetonla temizleyin ve her parmak için ayrı je damlaları oluşturun.

4. Hilal Ojeler

İlk olarak siyah rengi tırnağınıza sürün ve kurutun ardından oral renkteki bantları tırnak bitimin yerleştirin ve üt kısmı beyaza boyayın. İşlemi istediğiniz renkte uygulayabilirsiniz.

5. Süngerle Yapılan Ojeler

Tırnağınıza parlatıcı sürün ve kurutun. Ardından süngere şeritler halinde istediğiniz renk ojeyi sürün kurumadan ve tek seferde tırnağınıza bastırın çekin. Fazlalıkları asetonla temizleyin. Her tırnak için işlemi tekrarlayın.

Yorum Yaz