En Güzel Ruj Renkleri ve İsimleri (Kendi Seçimim)

Makyajın olmazsa olmazı rujlar. Stilinize en uygun tondaki ruj markalarının bulabilmeniz adına derlenen bu yazımı incelemenizi tavsiye ederim.

1. MAC Diva Lipstick

Mat bir ruj olan Diva Lipstick’i dudağınızı nemlendirerek sürerseniz her hangi dudak kuruluğuyla karşılaşmazsınız. Ayrıca Nyx markasına ait 830 Currant kalemiyle uygularsanız dudaklarınız daha belirgin ve rujunuz daha kusursuz duracaktır.
Fiyatı: 58 TL.

2. Clinique Chubby Stick

Rujda daha canlı ve yaşayan dudaklara sahip olmak istiyorsanız b ruj tam size göre. Ne çok yağlı ne de çok iz bırakan bu stick dudağınıza doğal bir pembelik vererek ışıldamasını sağlayacaktır. Tatlı bir ışıltı isteyenler bu serinin ‘’Woppin Watermelon’’ kodunu kullanabilir.
Fiyatı: 53.90 TL.

3. Kylie Lipstick

Nude rujlar günümüzde oldukça moda ve bu alanda en iddialı marka Kylie Lipstick. Özellikle ‘so cute’ ruju dudağa ten rengi bir görünüm vererek daha dolgun gözükmesini sağlamaktadır. Kylie, kendi resmi sitesinden makyaj ürünleri satışını yapmaktadır.
Fiyatı: 20-40 $.

4. Wet N Wild Bare It All

Şeftali tonlarında bir ruj arıyorsanız ‘’Wet N Wild Bare It All ‘’serisi tam size göre. Nemlendirici sürerek uygulayacağınız bu ruj oldukça kalıcı
Fiyatı: 10 TL.

5. Flormar Deluxe Cashmere Red Boston

Kremsi bir yapıya sahip kır oldukça yoğun bir kırmızıya sahip. Islak bir kırmızı ruj görüntüsü istiyorsanız bu ruj tam size göre.
Fiyatı: 20 TL.

Yorum Yaz