En Güzel Dikkat Çeken Barbie Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı şıklığımızın en önemli parçalarından biridir. Özellikle bayanlar için Barbie ve Barbie pembesi, bayanların küçüklüklerinden beri çok sevdikleri renk ve obje olmuştur.

Bayanlar en küçüklüklerinde Barbie bebekler, daha sonrasında okula giderken Barbie çantası, Barbie eteği, Barbie t-shirt ve en sonunda bayanlar için tasarlanmış birbirinden özel Barbie ayakkabıları.

Biz de sizler için birbirinden özel, hem küçükler hem de büyükler için Barbie ayakkabı modellerini oluşturduk.

Yaşınız Kaç Olursa Olsun

Özellikle kış aylarında tercih edilebilecek en şık Barbie ayakkabı modellerinin başında gelmektedir. Küçüklüklerinden beri Barbie seven bayanlar tarafından yaşı kaç olursa olsun giyilebilecek ve şık olan modellerin başında geliyor.

2015 yılında Jeremy Scott tarafından tasarlanan bu çizmenin fiyatı 500 ile 1000 TL arasında değişiyor.
Kız Çocuklar İçin

Bu tasarım ise kız çocuklar için tasarlanmış modelimiz, çocuklarınız bu tasarımı giyerken bu modeli hem rahat edecek, hem de mutlu olacaklar. Bu barby spor tarzı ayakkabıları 3-15 yaş arası çocuklarınıza uygun şekilde tasarlanmıştır.

Topuklu Modeller

Topuklu ve şık olarak tasarlanmış bu modelimiz, Barbie meraklısı bayanların tercihidir. Özellikle genç yaş grubu bayanlara hitap eden Barbie ayakkabı modeli ile çok şık görüneceksiniz.

Barbie pembesinin tatlılığı ile tasarlanmış modelimiz son yıllarda Barbie meraklısı bayanların en yoğun tercihlerinden biri, ülkemizde pek çok sitede, pek çok alışveriş imkanı ile bulabilmek diğer bir tercih sebebi.

Bayanların kendilerini özel hissettirebilecek, en şık ayakkabı modellerinden biridir, özellikle yaz aylarında, davetlerde çok şık bir şekilde taşınabilecek stiletto tarzı Barbie modeli ayakkabısı tüm Barbie seven bayanların rüyası olmuş durumunda.

Yorum Yaz