En Çok Tercih Edilen Bayan Saç Kombinleri

Saç söz konusu olduğunda diğer bütün konular teferruattan ibarettir, el yatkınlığı olmayanlar için saç yapmak oldukça meşakkatli bir iş olarak nitelendirilebilirken el yat kılığına sahip kişiler için çok kolay günlük bir uğraştan ibarettir. Pratik ve şık modelleri sizler için şöyle sıraladık.

1. Yarım Toplanmış Saç İle Topuz

Saçımızın yarısını hizalı bir şekilde ayırarak topluyoruz, aşağı kısımlarda ne kadar kalmasını istiyorsak o kadar bırakıyoruz, üstte lastik toka ile topladığımız kısmı saçın etrafında toplayarak tel toka yardımı ile topluyoruz.

2. Klasik Örgü Dağınık Tarzda

Saçlarımızı ortadan nasıl ayırmak istiyor isek öyle ayırıyoruz. Daha sonra örmeye başlıyoruz fakat çok sıkı olarak değil daha hafif hareketlerle, örme işlemi bittikten sonra örgüyü hafif hareketlerle açtırarak salaş bir görüntü elde ediyoruz.

3.Sıkı At Kuyruğu Toka Yerine Kendi Saçımız Yardımı İle Yapıyoruz

Saçımızı sıkıca topluyoruz. Sıkı bir lastik ile tutturduktan sonra toplama kısmından aldığımız bir tutam saçı topladığımız saçın etrafından dolandırarak topluyoruz. Bu kadar basit ve sonucunda şık gözüken bir model elde ediyoruz.

4.Dağınık Topuz Vazgeçilmezlerden

Saçımızı yarım bir şekilde bir lastik yardımı ile topluyoruz. Fakat çok sıkı bir şekilde değil. Daha sonra alta kalan kısımları tel toka yardımı ile tutam tutam olarak tel toka yardımı ile topladığımız saçın kenarlarına tutturuyoruz.

Yorum Yaz