Deri Kombin Nasıl Yapılır?

Deri kıyafet ve aksesuarlar kombinlemesi zor, ancak doğru kombinlendiği zaman sizi çok tarz ve zarif gösterebilecek parçalardır. Malzemesi deri olan her parçayı rahatlıkla kombinleyebileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

 Pantolon ve Etekte Deri Kullanımı

Deri dokusu nedeniyle kusurları örtmeyen aksine daha da çok belirginleştiren bir materyaldir.

Dolayısıyla alt bedeninden çok memnun olmayan veya kusurlar olduğunu düşünen kişilerin, deri pantolon ve etek seçimlerinde çok dikkatli olması gerekir.

Zayıf, uzun bacaklı ve daha düzgün bir fiziğe sahip kişilerin tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Ancak basenlerinizden veya göbeğinizden şikâyetçiyseniz ve ısrarla deri bir parça kullanmak istiyorsanız üzerine uzun bir triko kazak giyerek kusurlu kısmı kapatabilirsiniz.

Üstelik pantolon ve etekler triko kazaklarla çok yakışır. Daha cesur ve spor olmak istiyorsanız düz, sade penye bir tişört ile kombinleyebilirsiniz.

 Cesur Kadınların Tercihi Deri Elbiseler

Vücudunuzu saran ve hatlarınızı ön plana çıkaran deri elbiseler ile uzun deri çizmeleri kombinleyerek çok seksi olabilirsiniz.

Bu deri bütünlüğünü yine deri bir çanta ile tamamlayabilir ve küçük peluş bir aksesuar ekleyebilirsiniz. Deri elbiseler kesinlikle, süet, bez veya düz ayakkabı ile kombinlenmemelidir.

 Deri Ceket Kombinleri

Havalı ve birazda sert gözükmek istiyorsanız jean pantolon üzerine deri ceket tercih edebilirsiniz.

Aynı şekilde vücudunuzu saran dar jean pantalonlar, mini kumaş elbiseler de deri ceket ile kombinlendiğinde bambaşka bir tarza bürünür.

Hafta sonu, daha spor gözükmek ama yine de deri ceket tercih etmek isterseniz, tişört ve jean pantolon ile kullanabilirsiniz.

 Deri Çanta ve Ayakkabı

Deri çanta ve ayakkabı her tarz kombin ve her tür kumaş ile uyum içinde kombinlenir.

Dikkat etmeniz gereken tek nokta; sert yapılı ayakkabı ve çantaları daha şık ve klasik olarak kombinlemeli, yumuşak formda olan deri ayakkabı ve çantaları ise daha spor kombinlenmelidir.

Yorum Yaz