Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Kış ve Sonbahar aylarında çokça tercih edilmekte olan, son dönemlerin en tutulan giyim ürünlerinden biri olan deri etekler şık ve cesur giyinmeyi seven kişiler için ideal bir seçim haline gelmiştir.

Kişilerin vücut şekillerine ve zevklerine uygun, farklı modellerde bulunan deri etekleri çeşitli şekillerde kombinlemek mümkündür.

Günümüzde kullanımı çok fazla artmakta olan deri eteklerin birbirinden farklı renk alternatifleri mevcuttur.

Zayıf ve iddialı görünmeyi sağlamakta olan siyah deri etek için, üst kısıma giyilecek olan herhangi bir renkteki kumaş giysi büyük oranda etekle uyum sağlayacaktır. Bu deri etekler, aynı renkte olan üstlerle güzel bir uyum içerisinde durmaktadır.

Deri eteklerin genellikle siyah renkli olanları tercih edilmesine rağmen farklı ve etkili renk seçenekleri de mevcuttur.

Kişinin kendi zevkine göre seçtiği farklı renklerdeki deri etekler sade bir gömlek ile kombinlenebilmektedir.

Kişiler deri eteklerinin üstlerine kot ceket gibi seçenekleri kullanarak farklı kombinler oluşturabilirler.

Tam tersi olarak farklı ve alışılmamış renklerde bulunan deri eteklerin üstüne koyu ve kapalı renklerde olan ceketler tercih edilebilir.

Deri Etekle Kombinlemek İçin Aksesuar Seçimi

Deri etekler kombinlenirken aksesuar seçimi olarak genellikle çanta kullanılmaktadır. Çanta seçimlerinde rugan ve bez çantalar tercih edilmemekte ve önerilmemektedir.

Siyah deri eteklerin yanında her türlü renkten çanta kullanılabilir. Farklı renklerde olan deri eteklerde tamamen zıt renkler kullanıldığında kombinin bir kısmı daha ön plana çıkacaktır.

Deri Etekle Kombinlemek İçin Ayakkabı Seçimi

Deri etek kombinlerinde genel olarak tamamlayıcı parça ayakkabılardır. Deri etekler, siyah çoraplarla daha iyi bir görünüm kazanmaktadırlar.

Diz üstüne kadar gelen deri etekler için genel olarak uzun çizmeler tercih edilmektedir. İlkbahar Yaz aylarında ise ten rengi çoraplarla ve altına da babet ayakkabılarla kombin tamamlanabilir.

Yorum Yaz