Bakır Rengi Nasıl Kombinlenir?

Kadınların daha çok saç rengi olarak tercih edegeldikleri bakır rengi son dönemlerde kıyafet ve aksesuarlarda da oldukça cazip bir görünüm oluşturan bir renktir.

Kırmızı, kahve ve yaldızlı renklerin bileşiminden oluşan bu renk en çok altın sarısı rengi ile uyumluluk göstermekle birlikte haki yeşili, siyah, kot rengi krem tonları ile de uyumluluk göstermektedir.

Alt Giyimde Bakır Rengi Kullanımı

Alt giyimde pantolon ve etek çeşitlerinde kullanılan kullanılmaktadır. Bakır rengi pantolonlar daha çok krem tonlarında kısa kazaklarla kullanışlı ve uyumlu bir kombin oluşturur.

Bakır rengi etekler ise siyah askılı bluzlarla, uzun etekler ise altın sarısı renklerin olduğu gömleklerle kombinlenebilirler.

Üst Giyimde Bakır Rengi Kullanımı

Üst giyimde tercih edilen bakır rengi daha çok krem, kot ve siyah renkleri ile uyumlu kombinler oluşturur.

Kazakta tercih edilen bakır rengi koyu renkte kot pantolonlarla ve siyah bot veya sırt çantaları ile rahatlıkla kombinlenebilmektedir.

Bakır enginde bluzlar da yine krem tonlarında etek ve ayakkabılarla şık bir kombin oluşturmaktadır.

Gömleklerde tercih edildiğinde ise haki kumaş pantolonlar, jean model pantolonlar ve siyah kalem eteklerle kolaylıkla kombinlenebilmektedir.

Tek Parça Kıyafetlerde Bakır Rengi Kullanımı

Tek parça kıyafetlerde oldukça şık bir görünüm yaratan bakır rengi sıklıkla tercih edilen bir renktir.

Tek parça elbiselerde tercih edildiğinde ise üzerinde yıldızlı pullu altın sarısı renklerde işlemelerle çok şık bir görüntü oluşturur.

Bu elbiselerin altına ise klasik bir ayakkabı ve altın sarısı renginde ufak bir çanta ile sık bir kombin oluşturulur.

Kalın askılı düz elbise modellerinde ise altına krem tonlarında bez ayakkabılarla kombin oluşturulabilir.

Aksesuarda Bakır Rengi Kullanımı

Aksesuarlarda sıkça tercih edilen bir renk olan bakır rengi haki yeşili elbiselerde ve siyah düz elbiselerde oldukça şık bir hareketlilik sağlar. Küpe ve takılarda da sıkça tercih edilen bir renktir.

Yorum Yaz