Abiye Modelleri (farklı ve Güzel)

Abiye modelleri günümüzde kadınların özel günlerinde tercih ettiği en önemli parçalar arasındadır. En özel günlerini en güzel kıyafetlerle geçirmek isteyen bireyler, en iyi kıyafetleri seçmeyi hedeflemektedirler.
Hepsi birbirinden farklı ve çok güzel tesettür abiyeler.. Hayran kalacaksınız..

Beyaz Abiye Severler

Abiye modellerinde beyaz renkten vazgeçemeyen kadınlar için oluşturulan bu tarz abiyeler, özel günlerde renkli eşarplar ve aksesuarlar ile kombinlendiğinde oldukça modern bir görüntü çizecektir.

Siyah Modellerden Vazgeçemeyenler

Siyah renginin asiliğini ve şıklığını abiyelere yansıtan siyah renkler, kadınlar için çoğu zaman tercih edilmese de sevilen renkler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda bu renk koyu abiye modelleri kilo problemi yaşayan kadınlar içinde oldukça kapatıcı parçalar arasındadır. Bireyleri olduğundan daha zayıf gösterebilme özelliğine sahiptir.

Renkli ve Canlı Abiye Modelleri

Özellikle yazları ve baharları oluşturulan özel günlerde tercih edilen renkli abiye modelleri, kadınlar tarafından oldukça tercih edilen modeller arasındadır.

Canlı ve daha dinamik duran ve elbiseleri de daha gösterişli tutan bu renk abiye modelleri, daha renkli eşarplarla kombinlendiğinde etrafına enerji ve ışık saçmaktadır.

Bordo ve Hardal Şıklığı

Bordo rengini seven kadınlar az denemeyecek kadar fazladır. Yaz-Kış fark etmeden bu rengi seven tesettürlü kadınlar, abiyelerinde de bu rengi tercih etmektedir.

Genellikle zıt eşarplar ya da aksesuarlar ile kombinlenen bu tarz renkler, oldukça modern bir görüntü çizmektedir.

Yorum Yaz